Komunikat 5

Informujemy, że Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży rozpoczęło wydawanie wody butelkowanej dla mieszkańców. Punkt dystrybucji znajduje się na parkingu przy ulicy Wiejskiej, naprzeciwko Powiatowego Urzędu Pracy.

Prosimy mieszkańców objętych obszarem skażenia o korzystanie z tego źródła wody do celów spożywczych.

Przejdź do treści